Futurum Ostrava

Novinářská 3178/6a, Ostrava MAPA 44 350 m2 88 obchodů

Charakteristika

Dobrá dopravní dostupnost

Součástí multikino

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

CineStar
New Yorker
Orsay
Baťa
CCC
Decathlon
Tesco

Pronájem obchodních prostor v Moravské Ostravě

Nákupní centrum Futurum Ostrava se nachází v ulici Novinářská v části Moravská Ostrava. Výhodou centra je skvělá dopravní dostupnost jak automobilem, tak městskou hromadnou dopravou. Futurum je autem přístupné z ulic Novinářská, Varenská nebo U Stadionu a nabízí více jak 1 600 parkovacích míst. V bezprostřední blízkosti se pak nachází dvě autobusové zastávky a pět minut pěšky je i tramvajová zastávka. Návštěvníky do centra láká široká nabídka obchodů, služeb a volnočasových aktivit.

Více než 90 obchodů se širokým sortimentem

OC Futurum nabízí pohodlné nákupy v 90 obchodech, občerstvení v 6 fast foodech a 2 kavárnách a zábavu v multikině CineStar. Módní značky zastupují například Orsay, H&M, New Yorker, Takko Fashion, prodejny s obuví CCC a Baťa a ze sportovních potřeb jsou oblíbené obchody Sportisimo a Decathlon. Mezi další obchody patří knihkupectví Kanzelsberger, prodejna s elektrem Datart, Alza.cz, domácí potřeby Orion, hračkářství Pompo a lékárna. Návštěvníkům je k dispozici také zajímavá nabídka služeb: čistírna oděvů, květinářství, papírnictví, směnárna nebo optika.

Obchodní centrum Futurum Ostrava nesplňuje vaše požadavky? Podívejte se na naši nabídku volných komerčních prostor v Ostravě.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre