Futurum Hradec Králové

Brněnská 1825/23a, Hradec Králové MAPA 38 756 m2 100 obchodů

Charakteristika

Největší centrum v regionu

Součástí multikino

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

CineStar
Datart
C&A
H&M
Lindex
Reserved
Tesco

Pronájem volných obchodních prostor v Hradci Králové

Nákupní a zábavní centrum Hradec Králové se nachází na exponované třídě Brněnská v městské části Malšovice. Futurum se otevřelo již v roce 2000 a v roce 2012 bylo rozšířeno z původních 68 jednotek na 110 a spolu s tím byl přistaven parkovací dům s 1350 parkovacími místy. Jedná se tak o největší obchodní centrum v regionu. Centrum je také dobře dostupné městskou hromadnou dopravou, prostřednictvím autobusových a trolejbusových linek. Futurum je špičkové regionální obchodní centrum s vysoce nadstandardní průměrnou útratou na zákazníka a jednou z nejvyšších tržeb na m2.

Více než 110 obchodů a služeb

Futurum Hradec Králové svým zákazníkům nabízí nákupy ve více než 110 obchodech. Z módních obchodů jsou populární C&A, Desigual, Reserved, Lindex nebo Tommy Hilfiger, z obuvních značek to jsou Baťa, CCC nebo Foot Locker. Vyhledávané jsou také specializované prodejny, jako jsou JRC Gamecentrum, knihkupectví Luxor, hračkářství Pompo, sportovní potřeby Intersport a A3 sport, domácí potřeby Tescoma a papírnictví McPen. V neposlední řadě jsou důležité doprovodné služby: směnárna, nehtové studio, pobočky bank a operátorů a barber shop.

Máte zájem o pronájem obchodu, ale Futurum Hradec Králové neodpovídá vašim potřebám? Retailový trh v Hradci Králové známe do detailu a rádi vám pomůžeme najít vhodný prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre