Forum Nová Karolina Ostrava

Jantarová 4, Ostrava MAPA 57 778 m2 258 obchodů

Charakteristika

Vynikající dostupnost a viditelnost

Atraktivní mix nájemců

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

Humanic
A3 Sport
Albert

Pronájem atraktivních obchodních prostor v Ostrava-město

Forum Nová Karolina Ostrava se nachází v bezprostředním centru města a jedná se tak o ideální místo na nákupy, využití místních služeb a volnočasové aktivity. Díky své poloze v centru města je budova skvěle dostupná pro pěší, městskou hromadnou dopravou a pro řidiče je k dispozici velkokapacitní podzemní parkoviště. Vzhledem ke své strategické poloze je Forum Nová Karolina tou správnou volbou pro pronájem obchodu.

Nákupní a zábavní centrum

V OC Forum Nová Karolina na návštěvníky čeká okolo 220 obchodů, více než 30 restaurací a kaváren, fitness centrum, multikino, dětský koutek a spousta dalších akcí po celý rok. Módu zastupují značky jako jsou Mango, Reserved nebo Gant, elektroniku lze pořídit v Datartu, iStores nebo Samsungu, šperky nabízí Pandora, Swarowski nebo ALO diamonds. Vyhledávané jsou také prodejny Knihy Dobrovský, parfumerie Douglas, drogerie Rossmann nebo hypermarket Albert.

Vedle široké nabídky obchodů nechybí celá řada služeb: směnárna, čistírna oděvů, lékárna, banky, pobočky pojišťoven a operátorů nebo květinářství. Centrum také disponuje fitness centrem Form Factory, dětským koutkem a multikinem Cinema City. Pestrou nabídku obchodů a služeb doplňuje i široká nabídka restaurací a kaváren. Zákazníci zde najdou jak tradiční fast foody McDonald´s, KFC nebo Bageterie Boulevard, tak restaurace Pizza Coloseum nebo Running Sushi Shirokiya.

Máte zájem o pronájem obchodu v Ostravě, ale Forum Nová Karolina nevyhovuje vašim požadavkům? V Ostravě nabízíme několik dalších center s volnými prostory k pronájmu.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre