Fontána Teplice

náměstí Svobody , Teplice MAPA 13 700 m2 56 obchodů

Charakteristika

V centru města Teplice

Obchodní a kancelářské prostory

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

Benetton
Bushman
Takko
Terranova
Albert

Strategická poloha nákupního centra

Nákupní centrum Fontána se nachází v centru města Teplice, na hlavním náměstí Svobody, přímo u lázeňské kolonády, magistrátu a nejfrekventovanější pěší zóny Krupská. Fontána Teplice je díky své strategické poloze skvěle dostupná jak pro pěší, tak pro cestující autem nebo veřejnou dopravou. Nedaleko se nachází nejen zastávka MHD, ale také autobusové a vlakové nádraží.

Komerční prostory k pronájmu v centru Teplic

Fontána Teplice nabízí 18 tisíc metrů čtverečních pronajímatelné plochy. V současné době mezi nájemníky patří módní značky Sinsay, Kik, Terranova, United Colors of Benetton, sportovní značky Nordblanc a Sportisimo, hračkářství Dráčik, Planeo Elektro nebo supermarket Albert. Nákupní centrum dále nabízí celou škálu kvalitních služeb. Vyhledávané jsou kadeřnictví, fitness centrum spojené s wellness, lékárna Dr. Max, pobočky pojišťoven Allianz a Kooperativa a mnoho dalších.

Máte zájem o pronájem obchodních prostor v Teplicích, ale obchodní centrum Fontána nesplňuje vaše požadavky? Podívejte se na další nabídku prostor k pronájmu.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre