City Park Jihlava

Hradební 1, Jihlava MAPA 28 561 m2 110 obchodů

Charakteristika

Největší nákupní centrum na Vysočině

Součástí multikino

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

Euronics
C&A
New Yorker
Deichmann
Albert

Obchodní prostory k pronájmu v Jihlavě

City Park Jihlava se nachází nedaleko Masarykova náměstí, přímo vedle frekventovaných ulic Hradební a Znojemská. Centrum je skvěle dostupné pro pěší, cyklisty, městskou hromadnou dopravou a autem. Řidičům je k dispozici kryté parkoviště s 800 parkovacími místy. Díky tomu, že je City Park největším nákupním centrem na Vysočině, jej navštěvují nejen zákazníci z Jihlavy, ale také obyvatelé okolních měst a obcí, např. z Havlíčkova Brodu, Pelhřimova, Humpolce nebo Třebíče.

Nejen nákupy, ale i kvalitní restaurace a zábava

Návštěvníky do tohoto nákupního centra lákají jak nákupy, tak kvalitní nabídka služeb a zábava. Mezi nájemce patří Albert hypermarket, oblíbené módní značky Lindex, New Yorker, Reserved, prodejny s obuví Humanic nebo Baťa, hračkářství Sparkys, elektro Datart, papírnictví McPen, game centrum JRC a celá řada dalších obchodů. Návštěvníkům je k dispozici široká nabídka služeb jako jsou například chovatelské potřeby, pobočky bank, operátorů a cestovní a sázkové kanceláře. Důležitou součástí komplexu je i kino CineStar a pro nejmenší návštěvníky dětský koutek.

City Park Jihlava nesplňuje vaše požadavky? Nechte nám na sebe kontakt a rádi vám pomůžeme najít prostory dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre