Centrum Černý Most Praha

Chlumecká 765, Praha MAPA 80 972 m2 180 obchodů

Charakteristika

Dobrá dopravní dostupnost

Pestrý mix obchodů

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

CineStar
Datart
Desigual
H&M
Mango
New Yorker
Reserved
Globus

Pronájem obchodních prostor v Praze

Obchodní a zábavní centrum Černý Most patří k nejstarším centrům tohoto druhu v České republice. Otevřeno bylo již v roce 1997 a od té doby prošlo rozsáhlou rekonstrukcí a rozšířením, a v současnosti tak patří k těm nejmodernějším nákupním centrům v Praze. Centrum se nachází na Praze 9, v blízkosti sjezdu z Východní spojky vedoucí dále na Mladou Boleslav nebo Hradec Králové. Centrum je dobře dostupné i veřejnou dopravou. Nedaleko se nachází konečná zastávka metra linky B Černý most a před budovou staví několik autobusových linek.

Čtyřhvězdičkové nákupní centrum

Centrum Černý Most nabízí téměř 82 tisíc metrů čtverečních pronajímatelné plochy, na které se nachází bezmála 170 obchodních jednotek. Pod jednou střechou najdou návštěvníci prémiové módní značky (Gant, Guess, Tommy Hilfiger), oblíbené konfekční značky (Marks & Spencer, New Yorker, C&A), sportovní obchody (Sportisimo, A3 sport), prodejny s obuví, doplňky a šperky (Geox, CCC, Pandora, Alo). Nechybí zde obchody pro každodenní nákupy: hypermarket Globus, DM drogerie markt nebo lékárna Benu. Centrum je také ideálním místem pro trávení volného času. Součástí centra je oblíbené multikino CineStar, saunový svět Saunia, fitness centrum Fit Up, úniková hra Escape Loop nebo dětský koutek Maxíkov.

Nezaujalo vás Obchodní a zábavní centrum Černý Most? Podívejte se na naši další nabídku komerčních prostor k pronájmu v Praze.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre