Central Jablonec

Generála Mrázka/Máchova , Jablonec nad Nisou MAPA 11 270 m2 57 obchodů

Charakteristika

V blízkosti hlavního nádraží

Strategická poloha

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

dm drogerie
Datart
New Yorker
Orsay
CCC
Deichmann
Intersport
Albert

Pronájem obchodu v Jablonci nad Nisou

Obchodní centrum Central Jablonec je situováno v centru Jablonce, mezi ulicemi Generála Mrázka a Máchova, na místě původního obchodního domu Jabloň. Návštěvníci se mohou do centra snadno dopravit městskou hromadnou dopravou a automobilem. Pro zákazníky je připraveno podzemní parkoviště pro téměř 200 aut. Přestože se centrum stalo součástí Jablonce teprve v roce 2017, stalo se oblíbeným místem pro nakupování a trávení volného času.

Obchody, služby a trávení volného času

Central Jablonec nabízí více než 13 tisíc m2 pronajímatelné plochy. Pod jednou střechou najdou zákazníci supermarket Albert, módní značky Gate, H&M, Orsay nebo Pepco, prodejny s obuví CCC, Deichmann, knihkupectví Kanzelsberger, elektro Datart, sportovní vybavení Intersport nebo hračkářství Pompo. Kvalitní je nabídka doprovodných služeb, která zahrnuje směnárnu, optiku, nehtové studio, pobočky bank, lékárnu nebo dětský koutek.

Hledáte pronájem obchodu v centru města, ale Central Jablonec neodpovídá vašim požadavkům? Podívejte se na naši další nabídku obchodních center v regionu.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre