Campus Square Brno

Netroufalky 770, Brno MAPA 22 067 m2 66 obchodů

Charakteristika

V blízkosti kancelářského parku

Široká nabídka služeb

Hlavní nájemci

Notino
Datart
New Yorker
Takko
CCC
Deichmann
Hervis
Tesco

Pronájem volných obchodních prostor v Brně

Campus Square Brno se nachází na ulici Netroufalky v městské části Bohunice a Starý Lískovec na jihozápadě Brna. V bezprostředním sousedství leží Fakultní nemocnice Brno, budovy Masarykovy univerzity a rozsáhlý kancelářský park. Objekt je snadno dostupný automobilem, trolejbusem i autobusem – zastávky Univerzitní kampus a Nemocnice Bohunice a nově vybudovanou tramvajovou linkou, která zajišťuje přímé spojení OC Campus Square s centrem města. Nákupní centrum disponuje celkem 20 tisíc m2 pronajímatelné plochy.

Více než 60 obchodů a služeb

Campus Square svým zákazníkům nabízí nákupy ve více než 60 obchodech. Vyhledávané prodejny jsou například Alza, Datart, New Yorker, Pepco, CCC, Notino, Cyklo Point, Tescoma nebo supermarket Tesco. Samozřejmostí je nabídka dalších souvisejících služeb jako jsou směnárna, saunový svět Saunia, čistírna oděvů, lékárna, pobočky bank, mobilních operátorů a řada dalších. V neposlední řadě je důležitý kvalitní food court, který navštěvují jak zákazníci centra, tak studenti z nedaleké univerzity a zaměstnanci z kancelářského parku. Součástí nabídky jsou Burger King, Forky´s, KFC, Bageterie Boulevard, Los Capolitos, Indická kuchyně, Asijská kuchyně nebo Sushi poké bar.

Máte zájem o pronájem obchodu, ale Campus Square Brno neodpovídá vašim potřebám? Retailový trh v Brně známe do detailu a rádi vám pomůžeme najít vhodný prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre