Breda & Weinstein Opava

Nákladní , Opava MAPA 26 100 m2 90 obchodů

Charakteristika

Pestrá paleta obchodů

Součástí multikino CineStar

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

CineStar
Rossmann
Datart
C&A
H&M
Lindex
New Yorker
Orsay
Reserved
Albert

Obchodní prostory k pronájmu v Opavě

Pokud hledáte komerční prostory k pronájmu v Opavě, nákupní centrum Breda & Weinstein by mohlo být to pravé. Komplex je situován v centru města a díky tomu je skvěle dostupný pro pěší a městskou hromadnou dopravou. Řidičům je k dispozice parkoviště v podzemních podlažích. Jedinečností centra je jeho podoba. Díky tomu, že byl postaven na půdorysu bývalého pivovaru, tak bylo možné zachovat historický ráz venkovních fasád a současně pivovarský komín. Centrum Opavy se může pyšnit zajímavou architektonickou dominantou.

Nákupy i volnočasové aktivity

Zákazníci v centru najdou obchody C&A, New Yorker, H&M, Lindex, sportovní potřeby a oblečení Intersport, elektro Datart, hračkářství Dráčik, drogerii Rossmann a další. Mimo jiné návštěvníky do centra láká multikino CineStar se 6 sály a pestrá paleta kvalitních služeb: pošta, banky, IQOS prodejna, kadeřnictví nebo papírnictví.

Máte zájem o pronájem obchodu, ale obchodní centrum Breda & Weinstein nevyhovuje vašim požadavkům? Podívejte se na naši nabídku volných prostor k pronájmu.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre