Avion Shopping Park Ostrava

Rudná 114, Ostrava MAPA 104 900 m2 61 obchodů

Charakteristika

Největší nákupní centrum severní Moravy

Skvělá dopravní dostupnost

Hlavní nájemci

ElectroWorld
C&A
Calzedonia
Camaieu
Claire's
Baťa
CCC
A3 Sport
Albert

Pronájem obchodních prostor Ostrava - Zábřeh

Zákazníky motivuje k návštěvě Avion Shopping Parku pestrá nabídka obchodů, široká škála služeb a skvělá dopravní dostupnost. Nákupní park disponuje více jak 4 000 parkovacími místy na venkovním parkovišti i v podzemní garáži. Návštěvníci, kteří preferují MHD, mohou využít buď tramvajové, nebo autobusové linky.

IKEA a OBI součástí areálu

Obchodní centrum Avion patří mezi největší v regionu Moravskoslezského kraje. Nechybí zde hypermarket Albert, pestrá nabídka obchodů s módou a doplňky jako jsou Zara, Lindex, Pandora nebo Blažek, se sportovními potřebami Sportisimo či Decathlon, elektrem Datart nebo Electro World a celá řada dalších atraktivních nájemců. Součástí centra je také volnočasové centrum pro rodiny FunPark Žirafa a široká nabídka služeb. Zákazníci mohou navštívit banky, poštu, cestovní kanceláře, pobočky operátorů nebo auto myčku. V areálu parku se nachází také populární nábytkářský řetězec IKEA a hobby market OBI.

Máte zájem o pronájem komerčních prostor, ale Avion Shopping Park neodpovídá vašim požadavkům? Podívejte se na naši další nabídku volných prostor v Ostravě.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre