Aupark Hradec Králové

Gočárova/Puškinova/Zamenhofova , Hradec Králové MAPA 20 890 m2 120 obchodů

Charakteristika

Atraktivní značky

Vedle hlavního nádraží

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

dm drogerie
Datart
H&M
Billa

Obchodní prostory k pronájmu na Gočárově třídě

Nákupní centrum Aupark Hradec Králové otevřelo brány návštěvníkům v roce 2016 a navázalo tak na úspěšnou síť obchodních center na Slovensku. Aupark je situován v atraktivní lokalitě přímo na Gočárově třídě vedle hlavního vlakového nádraží. Velkou výhodou centra je jeho snadná dopravní dostupnost jak pro automobily, tak veřejnou dopravou. Plocha centra činí téměř 21 tisíc m2 a je připravená pro zhruba 140 obchodů. Aupark představuje skvělou volbu pro pronájem obchodu v této lokalitě.

Značky zvučných jmen a pestrá gastronomie

Aupark nabízí celou řadu kvalitních obchodů a služeb. Módní značky zastupují Levi´s, Le Premier, Orsay nebo New Yorker, segment sport a volný čas Sportisimo, Nutrend a Alpine Pro, šperky a doplňky lze zakoupit v Klenoty Aurum nebo Pandora a obuvní značky reprezentují CCC, Ecco a Office Shoes. V Auparku jsou dále vyhledávané Knihy Dobrovský, lékárna Benu, hračkářství Bambule, elektro Datart, prodejna s domácími potřebami Tescoma a další. Samozřejmostí je široká nabídka doprovodných služeb (banky, směnárna, čistírna, květinářství) a pestrá gastronomie, včetně nově otevřené moderní restaurace Pizza Coloseum.

Hledáte obchod k pronájmu, ale Aupark Hradec Králové neodpovídá vašim potřebám? Podívejte se na naši další nabídku komerčních prostor k pronájmu v Hradci Králové.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre