Atrium Flóra Praha

Vinohradská 151, Praha MAPA 19 700 m2 117 obchodů

Charakteristika

Součástí multikino a IMAX

Obchodní a kancelářské prostory

Energetická náročnost G

Hlavní nájemci

Sephora
dm drogerie
Attrativo
C&A
Camaieu
Mango
Mexx
Promod
Reserved
Albert

Pronájem obchodu na Praze 3

Nákupní centrum Atrium Flora se nachází na Praze 3 na rohu Vinohradské a Jičínské ulice. Díky přímému napojení centra na stanici metra Flora linky A pražského metra a blízkosti autobusových a tramvajových zastávek je centrum skvěle dostupné městskou hromadnou dopravou. Velmi dobrá je rovněž dostupnost automobilem jak na Pražský okruh, tak na magistrálu. Nákupní centrum nabízí nejen 120 obchodů, ale zároveň se v budově nachází atraktivní kancelářské prostory.

Čtyři patra obchodů, služeb a zábavy

Atrium Flora nabízí 21 tisíc metrů čtverečních pronajímatelné plochy. V současné době mezi nájemce patří módní značky Celio, Lindex, Attrattivo, H&M, sportovní značky Intersport a A3 Sport, prodejny s obuví Baťa, Ecco nebo Tamaris, Dm drogerie markt, parfumerie Fann a Sephora, knihkupectví Luxor, hračkářství Bambule nebo supermarket Albert.

Součástí centra je také oblíbené multikino Cinema City s IMAX a široká nabídka služeb. Vyhledávané jsou barber shop, salon krásy, lékárna Benu, cestovní kancelář, dárková balicí služba, květinářství a pro nejmenší zákazníky dětský koutek.

Máte zájem o pronájem obchodních prostor v Praze, ale obchodní centrum Atrium Flora nesplňuje vaše požadavky? Podívejte se na další nabídku prostor k pronájmu v této lokalitě.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe retailový trh a potřeby zákazníků.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Známe nejnovější trendy a technologie a můžeme vám pomoci je implementovat.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre