Zlatý Anděl - coworking a servisované kanceláře

Nádražní 23, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Moderní kanceláře u metra Anděl

Flexibilní doba nájmu

Energetická náročnost C

Vybavenost

Káva
Čaj, voda
Osobní úložný prostor
Internet
Úschova kol
Zasedací místnost
Telefonní budky
Tisk a skenování
Poštovní služby

Pronájem kanceláří s flexibilní dobou nájmu na Andělu

Administrativní budova Zlatý Anděl se nachází v revitalizované části Smíchova s moderními kancelářemi, nákupními středisky, kiny, gastronomickými a dalšími službami. Do místa je výborná dostupnost hromadnou městskou dopravou i autem. Kanceláře jsou umístěny přímo nad stanicí metra Anděl (trasa B) a u tramvajové i autobusové zastávky Anděl. V blízkosti budovy se nachází Strahovský tunel, který zajišťuje snadné napojení na Městský okruh.

Oblíbená lokalita pro poradenské firmy nebo mediální domy

V současné době se tato část Prahy stává oblíbeným sídlem poradenských firem, významných bank a českých i zahraničních mediálních domů (MF Dnes, Seznam, Google apod). Nájemci si v oblasti chválí veškerou občanskou vybavenost a široké spektrum služeb.

Služby coworkingu a servisovaných kanceláří

Kanceláře svým nájemcům poskytují služby recepce a veškerého servisu, který ke své práci potřebují. Veškeré práce a opravy zajistí personál budovy a nájemci se mohou věnovat svému businessu. Výhodou coworkingových prostor a servisovaných kanceláří je i možnost spolupráce a kontakt s dalšími odborníky z různých odvětví. Benefitem jsou i večerní přednášky na celospolečenská témata a další zajímavé akce. Samozřejmostí jsou i flexibilní nájemní podmínky.

Plně vybavené a zařízené kanceláře

Po podpisu smlouvy o pronájmu nájemci dostanou již zařízenou kancelář, ze které mohou začít ihned pracovat. Odpadá starost se zařízením, jako je například pracovní stůl, židle, úložné prostory. K dispozici jsou také potřeby ke každodennímu použití, jako například papír, propisky, kancelářské sponky.

Další kanceláře v Praze 5

Prohlédněte si další kanceláře k pronájmu v Praze 5.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre