Walter building

Walterovo náměstí 2, Praha MAPA 13,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Projekt v industriálním stylu

Moderní prostory vysokého standardu

Energetická náročnost G

Vybavenost

Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
5 minut od metra

Pronájem kanceláří ve Walter Building v Praze 5

Budova je situována v živém administrativním areálu na místě bývalé továrny Walter Motors, jejíž odkaz uvidí nájemci a příchozí hosté hned při vstupu do centrální recepce, které dominuje plně funkční letecký motor.

Skvělá dopravní dostupnost díky MHD

Celý areál je velmi dobře dostupný všemi dopravními prostředky. V okolí jsou autobusové zastávky, zrekonstruovaná zastávka metra Jinonice (trasa B), díky které lze být v centru města do 10 minut, blízkost dopravní tepny Radlická zaručuje dobrou dostupnost autem a nedaleká vlaková stanice Praha – Jinonice propojuje čtvrť se západní částí Prahy. Mimo dostatku parkovacích míst se při výstavbě myslelo se zázemím také pro milovníky cyklistiky.

Veškerá občanská vybavenost přímo v areálu

Veškerá občanská vybavenost v podobě obchodů, restaurací a ostatních služeb je nájemcům k dispozici na centrálním náměstí areálu. V nedaleké vzdálenosti se nachází obchodní centrum, sportoviště, fitness a restaurace.

Flexibilní možnost rozvržení kanceláří

Velkou předností budovy je atypický tvar podlaží. Ať už nájemce upřednostňuje open space nebo naopak oddělené kanceláře, prostory se těmto požadavkům dokáží velmi elegantně přizpůsobit. Důraz je kladen i na dělení prostor pro mimopracovní a relaxační zóny. Kanceláře ve vrchních patrech navíc nabízí krásný výhled na celou Prahu.

Úsporná budova s certifikací LEED Gold.

Budova využívá efektivních technologií, které se vyznačují úsporností a ekologičností provozu. Díky tomu se Walter Building zařadila mezi stavby s certifikací LEED Gold.

Další kanceláře k pronájmu v Praze 5

Podívejte se na nabídku kanceláří k pronájmu na Praze 5.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre