Vinice

Vinohradská 167, Praha MAPA 13,4 - 13,8 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Zrenovovaný moderní komplex

Multifunkční areál

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Venkovní žaluzie
Fitness
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
7th floor 1080 m2 K dispozici ihned 13,8 EUR/m²/měsíc
6th floor 1683 m2 K dispozici ihned 13,6 EUR/m²/měsíc
5th floor 1932 m2 K dispozici ihned 13,4 EUR/m²/měsíc

Kancelářské prostory k pronájmu Praha 10

Administrativní komplex VINICE se nachází v příjemné lokalitě Prahy 10 – Strašnice. Budova je dobře dostupná městskou hromadnou dopravou i autem. Tramvajová zastávka se nachází přímo před objektem, stanice metra Strašnická (trasa A) je vzdálená 7 minut chůze. Autobusová zastávka leží 4 minuty chůze od budovy. Automobilem se lze snadno napojit na dálnice D1, D5 a D8.

Špičková vybavenost a dostupnost do centra Prahy

Součástí objektu je supermarket, restaurace a kavárna. K dispozici je dostatek parkovacích míst v podzemních garážích, zázemí pro cyklisty a archivní a skladové prostory. V docházkové vzdálenosti se nachází řada dalších restaurací, bank, obchodů a park se vzrostlou zelení. Centrum Prahy je dostupné do 10 minut metrem.

Vysoce kvalitní flexibilní kanceláře ve Strašnicích

Vinice je obchodně administrativní objekt s vysokým technickým a kvalitativním standardem, který reflektuje na stávající požadavky nájemců. Budova je navržena maximálně efektivně tak, aby bylo možné přizpůsobit pro každého nájemce prostory přesně podle jeho požadavků, ať už ve formě otevřených kanceláří nebo naopak v podobě samostatných oddělených kanceláří.

Příjemné pracovní prostředí

Funkční využití budovy je převážně administrativní s doplňkovými službami v parteru budovy – supermarket, pizzerie a kavárna. Veřejné prostranství a parter v nejbližším okolí budovy včetně zeleně bylo nedávno revitalizováno. Nové příjemné exteriérové prostředí bude přidanou hodnotou pro nájemce pracující v objektu.

Další kanceláře v Praze 10

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pokud VINICE nenaplnila vaše očekávání, prohlédněte si nabídku kanceláří k pronájmu v Praze 10 nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomůžou najít ideální řešení dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre