Václavské náměstí 42 / Komerční Banka - Sublease

Václavské náměstí 42, Praha MAPA 8,0 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Strategická lokalita

Ke kanceláři patří terasa 82 m2

Energetická náročnost G

Vybavenost

Výtah
Recepce
Security
5 minut od metra

Podnájem kancelářských prostor na Václavském náměstí v Praze 1

Nabízené kancelářské prostory jsou situovány v centru Prahy, uprostřed Václavského náměstí. Vstup do budovy je jak z Václavského náměstí, tak z ulice Štěpánská. Lokalita vyniká skvělou dopravní dostupností. Nedaleko jsou stanice metra Můstek (trasa A a B) a Muzeum (trasa A a C). Prostředkem Václavského náměstí také projíždí tramvaje. Budova je snadno dostupná automobilem.

Kanceláře s terasou

Kanceláře jsou vybaveny kvalitními koberci, kancelářským nábytkem a jsou klimatizovány. Tyto kanceláře navíc disponují příjemnou terasou. Prostory jsou řešeny jako menší uzavřené místnosti, ale lze je řešit také jako open space, kdy jsou místa oddělena nábytkovou stěnou. V objektu je dostatek zasedacích místnostní, výhodou je možnost krátkodobého pronájmu některých těchto zasedacích místností.

Budova disponuje reprezentativní recepcí a vstup je přes turnikety pomocí magnetických karet. Internetové připojení možné přes optický kabel. Nájemci také oceňují kolárnu a kantýnu v objektu.

Další kanceláře v Praze 1

Máte zájem o prohlídku? Neváhejte nás kontaktovat. Na Praze 1 nabízíme k pronájmu další atraktivní kancelářské prostory.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre