Titanium

Třída Nové sady 25, Brno MAPA 14,3 - 15,3 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Moderní komplex uprostřed Brna

Typické patro až 2 000 m2

Energetická náročnost C

Vybavenost

Přístup 24/7
Kantýna
Venkovní žaluzie
Fitness
Výtah
Záložní zdroj energie
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování
Zelená budova

Titanium

Pronajměte si kanceláře ve špičkovém pracovním prostředí v Brně

TITANIUM je nejmodernější komplex administrativních budov vytvářející špičkové pracovní prostředí propojené s unikátní relaxační zónou s dotykem přírody uprostřed.Bezproblémové parkování i napojení na dálnici. Společně s vynikajícím napojením na dálniční síť a pohodlným parkováním představuje splnění i těch nejnáročnějších požadavků.

1. etapa TITANIUM fáze I dokonečna

V roce 2013 byla dokončena první etapa – TITANIUM fáze I sestávající ze dvou samostatných budov. Budova 1A je situována do ulice Nové sady, budova 1B je situována do vnitrobloku. Vnitroblok propojující obě budovy představuje otevřenou parkovou odpočinkovou zónu s designovým bazénem a vodními fontánami o ploše 3 000 m2.Retailové i kancelářské prostory. V 1.NP obou budov se nachází retailové prostory s celoprosklenými výklady do ulice Nové sady, v dalších podlažích (2. až 7. NP) se nachází kancelářské prostory.Dostatek parkovacích míst. V 1. podzemním podlaží jsou umístěny parkovací plochy, které jsou k dispozici rezidentům, je zde však vyčleněna i samostatná část sloužící výhradně návštěvníkům komplexu.

Hledáte komfort hotelového typu? TITANIUM je jasná volba

Výjimečnost projektu spočívá v jeho důsledné orientaci na pohodlí, komfort a celkovou spokojenost uživatelů komplexu. Základem pro takto koncipované služby je poskytování Služeb s manažerem. Veškerý servis pro uživatele zajišťuje manažer centra, permanentně přítomný v komplexu, s velmi osobním přístupem. Jeho stálá pozornost a okamžité reakce na přání uživatelů vytváří neobvyklý komfort hotelového typu.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre