The Park - Building 12 - Sublease

V Parku 2343/24, Praha MAPA 0,0 - 10,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Známý business komplex

Nákupní centrum a stanice metra

Energetická náročnost B

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
3rd floor 1470 m2 K dispozici ihned 10,0 EUR/m²/měsíc

Pronájem moderních kanceláří v Praze na Chodově

Komplex The Park se nachází v oblíbené kancelářské lokalitě Prahy 4 – Chodov. Areál je skvěle dostupný autem i pomocí MHD. Stanice metra Chodov (trasa C) sousedí s projektem. Westfield Chodov, jedno z největších pražských nákupních center, se nachází přímo nad stanicí metra a poskytuje veškerou občanskou vybavenost. V těsné blízkosti parku vede dálnice D1 ve směru na Brno a Vídeň. Nákupní centrum nabízí velké množství vybavení a služeb pro zaměstnance, včetně mnoha restaurací, kaváren a dalších obchodů. K dispozici je pro zaměstnance komplexu dostatek parkovacích míst v podzemních garážích.

Špičkové vybavení kanceláří

Každá budova je vybavena vysokorychlostním optickým kabelem a nejmodernějšími technologiemi. K dispozici je společná vstupní lobby s recepcí, vysokorychlostní a služební výtahy, zabezpečení vnitřních sítí, klimatizace, dvojité podlahy a špičkové osvětlení, otevíratelná okna a ostraha. Přístup do kanceláří je 24/7. Kanceláře se nachází v příjemném prostředí s dostatkem zeleně.

Flexibilní a nadstandardně vybavené prostory

The Park nabízí nadstandardně vybavené kancelářské prostory, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších nájemcům. Moderní vybavení a variabilní dispozice je samozřejmostí. Prostory lze flexibilně adaptovat využívat formou open space, nebo je rozdělit na samostatné kanceláře do několika jednotek na patře dle potřeb nájemce.

Další kanceláře v Praze 4

Není The Park – Building 12 tím, co hledáte? Podívejte se na další kanceláře k pronájmu v komplexu The Park nebo v celé oblasti Prahy 4.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre