The Square

Olbrachtova 2006/9, Praha MAPA 14,8 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Kancelářský hub na Praze 4

Přímo u metra Budějovická

Energetická náročnost C

Vybavenost

Přístup 24/7
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Pronájem kanceláří v administrativní lokalitě Praha 4 Budějovická

Budova The Square je situována v jedné z nejdynamičtějších business lokalit v Praze 4. Strategické umístění na křižovatce ulic Budějovická a Olbrachtova nabízí výbornou dopravní dostupnost a veškerou občanskou vybavenost přímo v místě.

Kanceláře přímo na stanici metra C

Přístup do stanice metra Budějovická (trasa C) se nachází v projektu a v bezprostřední blízkosti objektu je také několik zastávek městské hromadné dopravy. Další výhodou je přímé napojení na dálnici D1 směr Brno, Bratislava a Vídeň. Nájezd na dálnici je vzdálen pouhých 400 metrů. K dispozici je 235 parkovacích míst v podzemních garážích. V bezprostřední blízkosti je nájemcům k dispozici centrum DBK Budějovická.

Skvělá viditelnost objektu a nepřekonatelný výhled z vyšších pater

The Square poskytuje až 19 000 m2 pronajímatelných kancelářských prostor ve 13 nadzemních podlažích. Výhodou této výškové budovy je její viditelnost přímo z pražské magistrály a zajímavá elegantní fasáda. V přízemí se nachází prostorná recepce, dále pobočka Raiffeisenbank, ZOOT, lékárna a KFC. Kanceláře v nejvyšších patrech nabízí krásný výhled na celou Prahu. Budova disponuje i skladovými prostory k pronájmu.

Další kanceláře v Praze 4

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pokud budova The Square nenaplnila vaše očekávání, prohlédněte si nabídku kanceláří k pronájmu v Praze 4 nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomůžou najít ideální řešení dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre