The Park - Building 8

V Parku 2325/16, Praha MAPA 15,2 - 15,8 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Oblíbené business centrum u dálnice

Obchodní centrum a stanice metra

Energetická náročnost B

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
2nd floor 1047 m2 K dispozici ihned 15,2 - 15,8 EUR/m²/měsíc

Kanceláře k pronájmu v lokalitě Praha - Chodov

Oblíbený business projekt se nachází v rozvíjející se lokalitě Prahy 4, při dálnici Praha – Vídeň – Budapešť. Díky tomuto strategickému umístění jsou kanceláře velmi snadno dostupné nejen autem, ale i městskou hromadnou dopravou. Komplex je vzdálen pouhých 50 m od stanice metra Chodov (trasa C) a ostatních důležitých dopravních spojení. Pražské letiště je vzdáleno přibližně 30 minut jízdy autem. V bezprostřední blízkosti bylo vybudováno i obchodní centrum Chodov, tvořící nedílnou součást této dynamické části města a nabízející veškerou občanskou vybavenost a širokou nabídku služeb.

Moderní kancelářské prostory obklopeny dostatkem zeleně

The Park je komplex 12 sousedících kancelářských budov, které nabízí moderní administrativní prostory vysokého technického vybavení. Budovy jsou obklopeny zahradami s pečlivě vybranými druhy stromů, rostlin a trav a také fontánami a potůčky. Všechny prostory jsou flexibilní a lze je libovolně uspořádat dle potřeb nájemců.

Špičkové technologické vybavení

Každá budova je vybavena reprezentativní recepcí s lobby, vysokorychlostními a služebními výtahy, zabezpečením vnitřních sítí, zdvojenými podlahami, otevíratelnými okny a moderním klimatizačním systémem. Kanceláře splňují nejvyšší technologické standardy. Vstup do budovy je neomezen a funguje přes magnetické karty.

Další kanceláře v Praze 4

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pokud nabídka nenaplnila vaše očekávání, prohlédněte si další kanceláře k pronájmu v Praze 4 nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomůžou najít ideální řešení dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre