The Park - Building 7

V Parku 2323/14, Praha MAPA 15,2 - 15,8 EUR / m2 / měsíc K dispozici do 6 měsíců

Charakteristika

Známý projekt přímo u magistrály

Skvělá vybavenost i dostupnost

Energetická náročnost B

Vybavenost

Výtah
Recepce
Security
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
na 10554 m2 K dispozici do 6 měsíců 15,2 - 15,8 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v The Park – Building 7 v Praze

Kancelářský komplex, zahrnující 12 budov, se nachází na Praze 4 v městské části Chodov. Park disponuje výbornou dostupností MHD i osobním automonbilem. Tato lokalita zajišťuje snadné napojení na dálnici Praha – Vídeň – Budapešť. Ve vzdálenosti 30 minut leží Letiště Václava Havla. Parkovat lze v podzemních garážích v rámci objektu. Pouhých 50 metrů od komplexu je situována stanice metra Chodov (trasa C). Pro veškerou občanskou vybavenost lze využít Westfield Chodov, které nabízí velké množství obchodů, restaurací či kaváren.

Moderní flexibilní kancelářské prostory

Administrativní komplex The Park nabízí moderní kancelářské prostory nejvyšších technologických standardů. Business park, obklopený zahradami s množstvím zeleně, svým nájemcům poskytuje příjemné pracovní prostředí. Kancelářské budovy jsou uspořádány po obou stranách centrálního bulváru “The Avenue” s obchody a službami. Nájemci mohou využívat také centrální náměstí s kavárnou a parkem. Součástí areálu jsou rovněž sportovní zařízení, zdravotnické centrum, kadeřnictví a další služby.

12 kancelářských budov

Každá z 12 kancelářských budov disponuje svou vlastní recepcí a je navržena tak, aby poskytovala co největší míru flexibility. Kanceláře lze využívat formou open space prostor či je snadno rozdělit do několika jednotek na patře. Areál je ideálním sídlem pro nájemníky s vyššími požadavky.

Další kanceláře na Praze 4

Podívejte se na další nabídku kanceláří k pronájmu v Praze 4 nebo neváhejte kontaktovat naše experty, kteří vám pomohou s výběrem těch ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre