The Park - Building 5 - DHL

V Parku 2308/10, Praha MAPA 0,0 / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Známý projekt přímo u magistrály

Skvělá vybavenost i dostupnost

Energetická náročnost D

Vybavenost

Výtah
Recepce
Security
5 minut od metra
Zelená budova

Pronájem kanceláří v The Park – Building 5 – DHL

Park je velmi dobře dostupný autem i městskou hromadnou dopravou. K dispozici je dostatek podzemních parkovacích míst. Stanice metra Chodov (trasa C) se nachází hned vedle Parku. Jedno z největších pražských nákupních center, WestfieldChodov se nachází přímo nad stanicí metra. Nákupní centrum nabízí velké množství vybavení pro zaměstnance, včetně mnoha restaurací. Pražské letiště je vzdálené 30 minut jízdy.

Moderní flexibilní kancelářské prostory

Projekt The Park se skládá z cca 100 000 m2 nových, moderních kancelářských prostor, které splňují vysoké technologické standardy. Celková koncepce sytému zabezpečuje kompletně samostatný business park v příjemném pracovním prostředí, zahrnující maximální množství zeleně a okolní přírody. Kancelářské budovy jsou uspořádány po obou stranách centrálního bulváru “The Avenue” s obchody a službami, jakož i vodními prvky, žulovými chodníky a nádhernou přírodou. K dispozici je také centrální náměstí s kavárnou a parkem. Projekt zahrnuje různé sportovní zařízení, zdravotnické centrum, kadeřnictví a další služby.

12 kancelářských budov

Projekt je rozdělen do 12 samostatných kancelářských budov, kde každá z nich má svou vlastní recepci. Budovy a podlaží jsou navrženy ve tvaru písmena H tak, aby poskytovaly maximální míru flexibility. Design lze snadno přizpůsobit formě otevřeného prostoru, nebo rozdělit na samostatné kanceláře do několika jednotek na patře. Jednotlivé budovy poskytují ideální sídlo pro nájemníky s vyššími požadavky. Areál je domovem pro renomovaných společností jako jsou DHL, Dell, Honeywell a další.

Další kanceláře na Praze 4

Podívejte se na další nabídku kanceláří k pronájmu v Praze 4 nebo neváhejte kontaktovat naše experty, kteří vám pomohou s výběrem těch ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre