The Park - Building 2 Sublease

V Parku 2294/2, Praha MAPA 13,0 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Úspěšný moderní komplex

U metra a nákupního centra

Energetická náročnost G

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Fitness
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
5 minut od metra

The Park - building 2

The Park se skládá z cca 100 000 m2 nových, moderních kancelářských prostor, které splňují vysoké technologické standardy. Příjemné pracovní prostředí. Celková koncepce sytému zabezpečuje kompletně samostatný business park v příjemném pracovním prostředí, zahrnující maximální množství zeleně a okolní přírody.

12 kancelářských budov

Projekt je rozdělen do 12 samostatných kancelářských budov, kde každá z nich má svou vlastní recepci. Budovy a podlaží jsou navrženy ve tvaru písmena H tak, aby poskytovaly maximální míru flexibility. Design lze snadno přizpůsobit formě otevřeného prostoru, nebo rozdělit na samostatné kanceláře do několika jednotek na patře. Jednotlivé budovy poskytují ideální sídlo pro nájemníky s vyššími požadavky.

Obchody, služby, příroda

Kancelářské budovy jsou uspořádány po obou stranách centrálního bulváru “The Avenue” s obchody a službami, jakož I vodními prvky, žulovými chodníky a nádhernou přírodou. K dispozici je také centrální náměstí s kavárnou a parkem. Projekt zahrnuje různé sportovní zařízení, zdravotnické centrum, kadeřnictví a další služby.

Perfektní dostupnost do kanceláří

Park je velmi dobře dostupný autem I městskou hromadnou dopravou. Stanice metra Chodov (trasa C) se nachází hned vedle Parku. Jedno z největších pražských nákupních center, OC Chodov se nachází přímo nad stanicí metra. Nákupní centrum nabízí velké množství vybavení pro zaměstnance, včetně mnoha restaurací.

Flexibilní a nadstandartně vybavené prostory

Využijte flexibilitu objektu při úpravách kancelářských prostor. Každá budova je vybavena vysokorychlostním širokopásmovým optickým kabelem a nejmodernějšími technologiemi. V každé z budov je k dispozici společná vstupní lobby s recepcí, neomezený přístup 24/7, vysokorychlostní a služební výtahy, zabezpečení vnitřních sítí, klimatizace, dvojité podlahy a špičkové osvětlení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre