The Park - Building 11

V Parku 2336/22, Praha MAPA 0,0 / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Příjemné pracovní prostředí

Přímo u stanice metra C

Energetická náročnost A

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
5 minut od metra
Zelená budova

Pronájem kanceláře Praha 4 Chodov

Projekt se nachází v Praze 4, nejrychleji se rozvíjející lokalitě s kancelářskými a obchodními parky v ČR. Areál je velmi dobře dostupný autem i MHD. Stanice metra Chodov (trasa C) se nachází hned vedle Parku a komplex je situován při dálnici Praha ¬– Vídeň – Budapešť. Vedle projektu The Park bylo vybudováno i nákupní centrum Chodov, které nabízí mnoho restaurací, kaváren a dalších služeb.

Okolní prostředí plné zeleně

Kancelářský a podnikatelský komplex The Park je vybudovaný v kampusovém stylu a skládá se z cca 100 000 m2 nových, moderních kancelářských prostor. Součástí je 12 moderních budov s nejnovějšími technologiemi. Budovy jsou situovány v krásném prostředí, které poskytuje plno míst vhodných k odpočinku při práci. Kolem centrálního bulváru je dostatek okolní přírody včetně stromů, rostlin a vodních prvků.

Variabilní kancelářské prostory s nejnovějšími technologiemi

Kancelářský komplex nabízí svým nájemcům maximální flexibilitu prostor. Každá budova je plně vybavena. K dispozici je společná vstupní lobby s recepcí, neomezený přístup 24/7, vysokorychlostní a služební výtahy, zabezpečení vnitřních sítí, klimatizace, dvojité podlahy a osvětlení.

Další kanceláře v Praze 4

Zaujaly vás kanceláře The Park – Building 11? Neváhejte nás kontaktovat. Pokud hledáte odlišné kanceláře, prohlédněte si nabídku administrativních prostor k pronájmu v Praze 4.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre