The Green Line

Jihlavská 1558/21, Praha MAPA 14,9 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Výborná viditelnost z dálnice

Zelená certifikace Leed Gold

Energetická náročnost B

Vybavenost

Stojan na kola
Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Security
Otevírací okna
Parkování
Zelená budova

The Green Line 

Budova je předurčena k tomu, aby se stala jedním z nejvýznamnějších administrativních center v Praze, protože při příjezdu nebo odjezdu z Prahy se každému vryje do paměti. Budova nabízí jedinečnou příležitost velkým nájemcům, kteří tak významně posílí viditelnost své značky a dostanou se do povědomí širší veřejnosti.

Ideální pro velké společnosti 

Bez mála 15 000 m2 nově vybudovaných moderních kancelářských prostor bude rozloženo do šesti nadzemních podlaží. Administrativní budova je ideální pro velké společnosti, které mají možnost mít v přízemí vlastní vchod a recepci, mohou obsadit celé jedno patro o velikosti 2 500 m2 a v neposlední řadě je pro ně velkou výhodou právě výše zmiňovaná viditelnost budovy. Ani nájemci s potřebami menších prostor díky třem vchodům a vhodně koncipovaným podlažím v projektu zaručeně nezapadnou.

Výborná dostupnost 

Kancelářská budova Green Line vyniká svou viditelností z pražské magistrály 5. května, která je dále přímo napojena na dálnici D1. Výborná dostupnost automobilem je zaručena umístěním projektu hned vedle silnice 5. května a dálnice D1, ze které se bude přímo vjíždět a vyjíždět z podzemních garáží. Také přístup na metro je velmi dobrý díky své poloze u stanice metra Kačerov (trasa C) a autobusového nádraží.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre