Tančící dům

Jiráskovo náměstí 1981/6, Praha MAPA 24,6 - 57,0 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Architektonická dominanta Prahy

Reprezentativní prostory

Energetická náročnost G

Vybavenost

Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Otevírací okna
5 minut od metra

Pronájem kanceláří v Tančícím domě

Tančící dům je nepopiratelně jednou z architektonických dominant Prahy, která se objevuje ve všech turistických průvodcích. Tančící dům byl navržen významným americkým architektem Frankem Gehrym, který stavbě dodal výjimečnou dynamiku dvěma rohovými věžemi. Masivnější z nich symbolizuje mužský element (Fred), který je propojen s druhou věží symbolizující ženský element (Ginger) a v tomto střetu vyjadřuje pohyb celé budovy.

Kanceláře s impozantním výhledem na Pražský hrad

Tančící dům byl dokončen v roce 1996 a nabízí 3.250 m2 reprezentativních kancelářských ploch, ze kterých je vidět Pražský hrad. Impozantní výhled nabízí především jednací místnosti situované ve “věži Ginger”. Ve dvou nejvyšších patrech se nachází luxusní restaurace.

Karlovo náměstí v těsné blízkosti

V bezprostřední vzdálenosti Tančícího domu se nachází stanice metra Karlovo náměstí a přímo před budovou jsou zastávky několika tramvajových a autobusových linek. Skvělou dostupnost automobilem usnadňuje dostatečné množství parkovacích míst, které je možné si pronajmout ve vedlejších garážích. Široké spektrum restaurací, kaváren, obchodů a služeb, které se v okolí budovy nacházejí, řadí Tančící dům mezi špičkové obchodní lokality.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre