Šumavská Tower - building C

Šumavská 30, Brno MAPA 12,8 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Kanceláře v centru

Dominantní budova

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Výtah
Záložní zdroj energie
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
6th floor 490 m2 K dispozici ihned 12,8 EUR/m²/měsíc

Pronajměte si kanceláře v Šumavská Tower

Seskupení tří výškových administrativních budov v Šumavské ulici je výraznou dominantou města Brna. Významná je i lokalita, která kromě dobře řešeného dopravního napojení (VMO, D1, R43 Brno – Svitavy) je i v dochůzkové vzdálenosti od MHD (tramvaj, trolejbus) spojující střed města Brna se severní částí města. Nadčasový a funkční komplex.

Celý soubor výškových administrativních budov je v současné době nadčasově funkčním komplexem s velkou návštěvností a fluktuací lidí. V těsné blízkosti jsou univerzity, studentské koleje, bytové komplexy, úřady i veškerá občanská vybavenost.

Nízká energetická náročnost a přijatelná výše nájmu

I. Etapa: cílem již dokončené komplexní rekonstrukce objektu bylo vytvořit vysoce moderní multifunkční budovu s možností flexibilního řešení dispozice jednotlivých podlaží, a to ve vysokém standardu, s nízkou energetickou náročností a přijatelnou výší nájmu. Budova „C“ nabízí 8 600 m2  kancelářských ploch a je zde k dispozici více než 240 parkovacích stání ve dvou podzemních podlažích. Součástí I. etapy je také stále probíhající výstavba přilehlé obchodní galerie o nabízené ploše cca 6 000 m2. 

Obchodní galerie propojí 3 objekty dohromady

Celková plocha obchodních prostorů je cca 9 000 m2. (restaurace, kavárny, potraviny, drogerie, lékárna, banka, pojišťovací kanceláře, bankomaty, myčka aut, a další obchodní jednotky každodenních občanských potřeb).

Více než 500 parkovacích stání ve dvou podzemních podlaží. Další venkovní parkovací plochy budou připraveny v blízkosti komplexu Šumavská Towers. 

Nezaujala vás budova Šumavská Tower? Podívejte se na další nabídku pronájmů v Brně.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre