Šumavská Tower - building A

Šumavská 31, Brno MAPA 15,5 - 18,6 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Kanceláře v centru

Dominantní budova

Energetická náročnost G

Vybavenost

Výtah
Záložní zdroj energie
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
22nd floor 497 m2 K dispozici ihned 15,5 EUR/m²/měsíc
24th floor 487 m2 K dispozici ihned 18,6 EUR/m²/měsíc
23rd floor 497 m2 K dispozici ihned 15,8 EUR/m²/měsíc

Pronajměte si kanceláře v polyfunkční budově Šumavská Tower v Brně

Seskupení tří výškových administrativních budov v Šumavské ulici je výraznou dominantou města Brna. Významná je i lokalita, která kromě dobře řešeného dopravního napojení (VMO, D1, R43 Brno – Svitavy) je i v docházkové vzdálenosti od MHD (tramvaj, trolejbus) spojující střed města Brna se severní částí města.

Nadčasový a funkční komplex

Celý soubor výškových administrativních budov je v současné době nadčasově funkčním komplexem s velkou návštěvností a fluktuací lidí. V těsné blízkosti jsou univerzity, studentské koleje, bytové komplexy, úřady i veškerá občanská vybavenost.

Nízká energetická náročnost a přijatelná výše nájmu

I. Etapa: cílem již dokončené komplexní rekonstrukce objektu bylo vytvořit vysoce moderní multifunkční budovu s možností flexibilního řešení dispozice jednotlivých podlaží, a to ve vysokém standardu, s nízkou energetickou náročností a přijatelnou výší nájmu. Budova A neboli bronzová nabízí 8 600 m2 kancelářských ploch a je zde k dispozici více než 240 parkovacích stání ve dvou podzemních podlažích. Tato budova je také nejvyšší budovou komplexu. Součástí I. etapy je také stále probíhající výstavba přilehlé obchodní galerie o nabízené ploše cca 6 000 m2.

Standardy prostor

Přístup 24/7 s ostrahou v objektu, bezbariérový přístup, kuchyňka na každém patře, reprezentativní zasedací místnost pro setkávání s klienty a jiné schůzky, standardně vybavené toalety a sprchy, inteligentní LED osvětlení, samostatně otevíratelná okna, inteligentní větrání, koberce, elektrická energie z obnovitelných zdrojů.

Obchodní galerie propojí 3 objekty dohromady

Celková plocha obchodních prostorů je cca 9 000 m2 (restaurace, kavárny, potraviny, drogerie, lékárna, banka, pojišťovací kanceláře, bankomaty, myčka aut, a další obchodní jednotky každodenních občanských potřeb).

Více než 500 parkovacích stání ve dvou podzemních podlaží. Další venkovní parkovací plochy budou připraveny v blízkosti komplexu Šumavská Towers.

Nezaujala vás budova Šumavská Tower?

Podívejte se na další nabídku pronájmů v Brně.


Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre