Stroupežnického 17

Stroupežnického 3191/17, Praha MAPA 0,0 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Prestižní lokalita v centru

Výborná dostupnost

Energetická náročnost A

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna

Kanceláře k pronájmu Anděl City Praha 5

Kancelářskou budovu Stroupežnického 17 naleznete v prestižní kancelářské lokalitě Prahy 5 – Anděl. Do místa se lze snadno dopravit pomocí městské hromadné dopravy, ale i autem. V docházkové vzdálenosti od budovy se nachází stanice metra Anděl (trasa B) a množství tramvajových i autobusových zastávek. Z místa je výborné spojení na Městský okruh a na dálnici D5 ve směru na Plzeň a Norimberk. Mezinárodní Letiště Václava Havla je vzdáleno přibližně 30 minut jízdy.

Množství obchodů a služeb v okolí

Lokalita poskytuje příležitost i pro odpočinek, nákupy, zábavu a sport. V nejbližším okolí se nachází celá řada obchodů, bank, hotelů a konferenčních center a kaváren. Veškerou občanskou vybavenost a množství obchodů, služeb a restaurací je zajištěno v blízkém centru OC Nový Smíchov.

Moderní kancelářské prostory

Stavba byla dokončena v roce 2004 ve velmi vysoké úrovni ve všech oblastech, jako jsou technologie, materiály a fitout. Budova je součástí vývoje víceúčelové oblasti Anděl City. Celkově je k dispozici 5 414 m2 moderních prostor. V přízemí je pro nájemce k dispozici restaurace s terasou, která přispívá k širokému výběru vybavenosti v okolí. V podzemních garážích je k dispozici dostatek parkovacích míst.

Další kanceláře v Praze 5

Nezaujaly vás tyto kancelářské prostory? Napište nám, co hledáte a naši experti vám pomohou s hledáním kanceláří dle vašich požadavků. Podívejte se také na naši nabídku kanceláří k pronájmu v Praze 5.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre