Štěrboholy

Nákupní 389/1, Praha MAPA 9,0 - 10,9 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Kanceláře v obchodní zóně

U pražského okruhu

Energetická náročnost G

Vybavenost

Kantýna
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
1st floor 623 m2 K dispozici ihned 9,0 EUR/m²/měsíc
2nd floor 650 m2 K dispozici ihned 9,0 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří Praha 10

Třípatrová administrativní budova je součástí Europarku Štěrboholy v Praze 10 a je situována na východě Prahy přímo u dálniční spojky Štěrboholské radiály a křižovatky Průmyslová. Toto místo je snadno dostupné pomocí MHD pravidelnou autobusovou linkou ze stanic metra Depo Hostivař (trasa A) a Háje (trasa C) i automobilem. K dispozici je možnost parkování přímo před budovou nebo v podzemním krytém parkovišti.

Pestrá nabídka obchodů a široká škála služeb

V okolí areálu je pestrá nabídka obchodů a široká škála služeb. Veškerou občanskou vybavenost zajišťuje obchodní centrum Europark Štěrboholy, které bylo otevřeno již v roce 2002 a od té doby si mezi návštěvníky získalo velkou oblibu.

Špičkové administrativní prostory ve Štěrboholech

Vstupní část do budovy je v přízemí je tvořena průhledným prosklením. Objekt je chráněn elektronickým požárním systémem (EPS) s napojením na pult s 24/7 obsluhou v navazujícím objektu (OC EUROPARK). V prostorách se nachází rovnoměrně rozmístěné zálohované zásuvky, které jsou napojeny na zálohované zdroje (UPS a dieselagregát). Tyto zdroje napájí i jednotlivé serverovny v každém patře. UPS umístěna v samostatné místnosti prvního patra. Prostory dále disponují čistou kancelářskou výškou 2,8 m, otevíratelnými okny s vyklápěcími vnitřními žaluziemi, VZT chlazením se samostatným zdrojem chladu a stěnovými fancoily. Kancelářské prostory mají individuální ovládání teploty.

Další kanceláře v Praze 10

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor, ale prostory v Europarku Štěrboholy neodpovídají vašim požadavkům? Podívejte se na naši nabídku volných prostor v Praze 10.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre