Spálená 51

Spálená 51, Praha MAPA 13,1 - 14,4 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Reprezentativní budova

Luxusní kanceláře

Energetická náročnost G

Vybavenost

5 minut od metra

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
4th floor 408 m2 K dispozici ihned 13,1 - 14,4 EUR/m²/měsíc
6th floor 358 m2 K dispozici ihned 13,1 - 14,4 EUR/m²/měsíc

Kanceláře k pronájmu v historické administrativní budově v centru Prahy

Administrativní budova Spálená 51 je historickou stavbou v novoklasicistním stylu od Bedřicha Bendelmayera z roku 1927, adaptovaná v roce 1994 architektem Karlem Pragerem za sochařské účasti Olbrama Zoubka. Od 90. let je jedním ze stabilních nájemců Komerční banka, která zde má jednu z nejúspěšnějších poboček v Praze.

Budova je architektonicky doopravdy výjimečná. Vstup tvoří na sobě nezávislé vchody, přičemž postranní vchody vedou do maloobchodních jednotek a jsou obloženy mramorem a zdobenými skulpturami. Návštěvníky také zaujme čelní fasáda domu, která je ozdobena dvěma mužskými a dvěma ženskými akty z kamene terakotové barvy. Další osobité plastiky Olbrama Zoubka jsou také v interiéru.

Reprezentativní kanceláře v centru Prahy

Budova se nachází v bezprostřední blízkosti stanice metra B a tramvajové zastávky Národní. Díky tomu je budova skvěle dostupná MHD. Výhodná je také veškerá občanská vybavenost v okolí. Přímo naproti budově je obchodní centrum Quadrio se supermarketem, drogerií, lékárnou a restauracemi. Další kavárny nebo oblíbené restaurace jsou v docházkové vzdálenosti.

Vybavenost kanceláří

Kancelářské prostory v rozmezí 30 až 500 m2. Kanceláře mají vlastní sociální zařízení i možnost vytvoření open space prostor. Konkurenční výhodou je možnost využití archivu. V některých kancelářích je klimatizace a nájemci mají také přístup k terasám, které nabízejí výhled do centra metropole. Budova nedisponuje vlastním parkováním, ale po domluvě lze sjednat parkovací stání v budově Albatros, která se nachází na křižovatce ulic Národní a Na Perštýně.

Další kanceláře v Praze 1

Tato nabídka nesplňuje vaše požadavky? Podívejte se na další kancelářské prostory v této lokalitě.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre