Skelet Ostrava

28. října 2566/124, Ostrava MAPA 9,1 - 12,1 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Úsporná kancelářská budova

Strategická lokalita

Energetická náročnost A

Vybavenost

Přístup 24/7
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
3rd floor 95 m2 K dispozici ihned 12,1 EUR/m²/měsíc

Pronajměte si kanceláře v multifunkční budově

Smart Innovation Center Skelet se skládá ze dvou objektů. Objekt A je sedmipodlažní objekt v režimu vědeckotechnického parku a podnikatelského inkubátoru s orientací na Smart Regions a je tak vhodný pro společnosti, které jsou technologicky zaměřené. Kanceláře jsou předem připravené, kompletně vybavené nábytkem s možností zapůjčení IT vybavení. Mimo jiné je objekt provozován s důrazem na obnovitelné energie a další smart prvky. Pro nájemce je k dispozici kavárna, restaurace s terasou nebo také sdílené zasedací místnosti, kuchyňky, kolárny a šatny.

Druhý šestipodlažní objekt nabízí obchodní a kancelářské prostory, lékařské ordinace nebo klientská centra. Prostory jsou připraveny ve stylu shell & core pro uzpůsobení prostor vlastním potřebám. Pro nájemce jsou již připraveny zařízené komunikační zóny, hygienické zázemí, kuchyňky a výtahová lobby.

Oba objekty disponují dostatečným počtem parkovacích míst.

Promyšlená administrativní budova

Budova je také velmi šetrná ke svému okolí. Na střeše objektu A jsou umístění fotovoltaické panely, které vykrývají část spotřeby elektřiny. Teplo je zajištěné díky hlubinným geotermálním vrtům, které jsou osázené tepelnými čerpadly. Vnitřní klima se řídí jak teplotou, tak vlhkostí. Moderní klimatizace vzduch dokáže přivlhčovat, ale také odvlhčovat. Fasáda je z moderních materiálů, je provětrávaná a nese okna s izolačními trojskly. Dále se zde nachází nabíjecí místa pro elektromobily, zázemí pro kola a elektrokola. Úsporu energie přináší rovněž smart ventilační systém a chytré osvětlení.

Kanceláře v centru Ostravy

Objekty Skelet jsou situovány na ulici 28. října, která je hlavní komunikační tepnou mezi centrem Ostravy, Vítkovicemi a Porubou. U budovy jsou tramvajové zastávky několika linek a také cyklostezky. Výhodou lokality je také její veškerá občanská vybavenost a řada služeb v okolí.

Velká nabídka kanceláří v Ostravě

Podívejte se, jaké další objekty nabízíme v centru Ostravy.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre