Vila Vinohrady - coworking a servisované kanceláře

Koperníkova 10, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Krásná vila na Vinohradech

Práce v zeleni

Energetická náročnost G

Vybavenost

Káva
Čaj, voda
Osobní úložný prostor
Internet
Úschova kol
Zasedací místnost
Telefonní budky
Tisk a skenování
Poštovní služby

Coworking a servisované kanceláře k pronájmu ve Vinohradech

Vila Vinohrady je situována v blízkosti Grébovky a nabízí příjemné pracovní prostředí s množstvím zeleně v okolí. Místo je snadno dostupné pomocí MHD díky přilehlým tramvajovým a autobusovým zastávkám (Jana Masaryka). V docházkové vzdálenosti od objektu se nachází stanice metra I.P. Pavlova (trasa C), která zajišťuje snadné a rychlé spojení s ostatními částmi města. Přibližně 5 minut chůze od kanceláří je i Náměstí Míru se stanicí metra A a několika tramvajovými zastávkami. Lokalita nájemcům nabídne veškerou občanskou vybavenost a množství služeb.

Špičkové služby k dispozici

Servisované kanceláře a coworkingové prostory nabízí svým nájemcům špičkové služby, které zahrnují internetové připojení, osobní úložný prostor, úschovnu kol, zasedací místnosti, telefonní budky, tisk a skenování, služby baristy a poštovní služby.

Členské výhody

Mimo klidných kanceláří v krásném prostředí je k dispozici i lounge a bar, každodenní obědové menu a zahrada o rozloze 1 500 m2. Výhodou pro členy je i možnost účasti na inspirativních eventech a zajímavých startup programech.

Další kanceláře v Praze 2

Není tato nabídka pro vás? Prohlédněte si i další administrativní prostory k pronájmu v Praze 2 nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomůžou s hledám prostor dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre