Šafránkova Business Center

Šafránkova 1238/1, Praha MAPA 0,0 / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Viditelná budova u okruhu

Napojení na D5 a letiště

Energetická náročnost G

Vybavenost

Kantýna
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování

Kanceláře k pronájmu v Praze 5 s dobrým spojením na letiště

Budova Šafránkova Business Center se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 5, Nové Butovice u nájezdu na dálnici D5 směr Plzeň – Německo. Tato lokalita je snadno dostupná městskou hromadnou dopravou, stanice metra Nové Butovice a Hůrka (trasa B) jsou vzdáleny dvě zastávky autobusem. Další nespornou výhodou je ideální spojení s mezinárodním letištěm Václava Havla Praha, ale především vynikající viditelnost z dálnice D5. K dispozici je dostatek parkovacích míst.

Flexibilní kancelářské prostory

Administrativní budova Šafránkova Business Center nabízí až 9 021 m2 kvalitní kancelářské plochy na 4 nadzemních podlažích. Většina kancelářských prostor je již rozdělena a připravena k nastěhování, ale samozřejmostí je i dispoziční uspořádání formou open space.

Možnost umístění loga společnosti

Budovu obklopuje příjemné a klidné prostředí. Výhodou pro nájemce je kantýna na přízemí budovy a výborné parkovací možnosti v rámci budovy a okolí. Objekt je výborně viditelný z dálnice D5 a nabízí možnost umístnění loga na pylonu či na samotné budově.

Další kanceláře v Praze 5

Nezaujala vás budova Šafránkova Business Center? Podívejte se na naší další nabídku na Praze 5 nebo nám zanechte váš kontakt a my pro vás najdeme kanceláře dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre