Rustonka - coworking a servisované kanceláře

Sokolovská 115, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Prémiové kanceláře nejvyšší kvality

Flexibilní doba nájmu

Energetická náročnost G

Vybavenost

Káva
Čaj, voda
Osobní úložný prostor
Internet
Úschova kol
Zasedací místnost
Telefonní budky
Tisk a skenování
Poštovní služby

Pronájem flexibilních kanceláří v městské části Praha 8 - Invalidovna

Areál Rustonky se nachází v jedné z nejvíce rozvíjejících se částí Prahy, podél Rohanského nábřeží v Karlíně na Praze 8. Areál se skládá ze tří budov, jejichž architektura je výrazně inspirovaná průmyslovým původem lokality. Budovy jsou bezbariérové a udržitelné, očemž svědčí certifikace LEED Gold.

Velmi dobrá dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Areál nabízí velmi dobrou dopravní dostupnost, v těsné blízkosti se nachází stanice metra B- Invalidovna a stejnojmenná zastávka tramvaje a autobusu. Výhodné je také snadné spojení jak s centrem Prahy, tak s výpadovkou na Brno, Plzeň či Liberec a rovněž i na pražské mezinárodní letiště. Okolí Rustonky umožňuje řadu sportovních a společenských aktivit. Najdete zde dvě tréninková golfová centra, park s množstvím zeleně, několik tenisových kurtů, divadlo, sportovní halu, hokejové centrum. Nedaleko je také pošta, škola, školka a supermarket. Velkou výhodou je dostatek parkovacích míst.

Pro relaxaci a odpočinek nabízí projekt malebné náměstí s velkým množstvím zeleně a relaxační zóny. Nájemci ale ocení množství vyhlášených restaurací, bister a kaváren v sousedství.

Servisované kanceláře a coworking pro různé typy nájemců

V nabízeném centru jsou k dispozici jak soukromé kanceláře s přístupem ke všem prostorům a službám, tak coworking, který je ideální pro freelancer, kteří chtějí být součástí inspirující komunity. Součástí jsou mimo jiné zasedací místnosti a eventové prostory. Možná je také virtuální kancelář.

Pro relaxaci a odpočinek nabízí projekt malebné náměstí s velkým množstvím zeleně, relaxační zóny nebo multifunkční střešní terasu. Součástí komplexu je také jídelna, restaurace a řada obchodů.

Další kanceláře v Karlíně

Tato nabídka nesplňuje vaše požadavky? Podívejte se na další kancelářské prostory v této lokalitě.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre