River Office House

Strakonická 3309/2e, Praha MAPA 7,0 - 14,0 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Návaznost na hlavní dopravní tepny

Klidná lokalita na břehu Vltavy

Energetická náročnost A

Vybavenost

Přístup 24/7
Fitness
Výtah
Recepce
Security
Otevírací okna

Pronájem kanceláří v atraktivní lokalitě Praha 5

Areál je vybudován v atraktivní lokalitě Prahy 5. Do místa je velmi snadná dostupnost pomocí MHD. Přímo před kancelářským komplexem je tramvajová i autobusová zastávka Lihovar. V blízkosti leží stanice metra Smíchovské nádraží (trasa B), která zaručuje rychlé spojení do centra města. Výborná dostupnost automobilem je zde samozřejmostí. Areál River Business Centre se nachází přímo na výpadovce na R4 směr Příbram – Písek – České Budějovice. Od budovy se do 5 minut snadno připojit na dálnici D5 ve směru na Plzeň a Norimberk, a i na dálnici D1 ve směru na Brno a Bratislavu. K dispozici je dostatek parkovacích stání pro nájemce i návštěvníky budovy.

Business centrum na břehu Vltavy

Budova River Office House byla dostavěná koncem roku 2013 a reprezentuje finální development v rámci rozvoje areálu River Business Centre na břehu řeky Vltavy. Hlavním cílem projektu bylo vytvoření inspirujícího a příjemného pracovního prostředí. Výhled na Pražský hrad, Vyšehrad, řeku Vltavu, ale i bezprostřední blízkost všech potřebných služeb, stejně tak i jako výborná dostupnost MHD, předurčuje River Office House k naplnění požadavků i těch nejnáročnějších nájemců.

Množství služeb v okolí

Výhodou pro nájemce je i veškerá občanská vybavenost v místě a množství obchodů v nedalekém OC Nový Smíchov. Široké spektrum služeb zahrnuje bankovní instituce a bankomaty, hotely, pobočku České pošty i lékárnu. Zaměstnanci budovy mají možnost využívání privátního fitness centra.

Další kanceláře v Praze 5

Zaujaly vás kanceláře River Office House? Neváhejte nás kontaktovat. Pokud hledáte odlišné kanceláře, prohlédněte si nabídku administrativních prostor k pronájmu v Praze 5.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre