Revoluční 7 - coworking a servisované kanceláře

Revoluční 724/7, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Reprezentativní kanceláře

Prestižní adresa v centru Prahy

Energetická náročnost D

Vybavenost

Káva
Čaj, voda
Osobní úložný prostor
Internet
Úschova kol
Zasedací místnost
Telefonní budky
Tisk a skenování
Poštovní služby

Servisované kanceláře k pronájmu Praha 1

Servisované kanceláře Revoluční se nachází v nově rekonstruované komerční budově v historickém centru Prahy u náměstí Republiky. Díky této strategické poloze nabízí budova výbornou dopravní dostupnost pomocí MHD i individuální dopravou. V těsné blízkosti jsou stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) a Florenc (trasy B a C) a několik tramvajových zastávek. Parkovat lze v podzemních garážích budovy nebo v sousedních garážích nákupního centra Palladium nebo Kotva.

Veškerá občanská vybavenost a široké spektrum služeb v okolí

Místo svým nájemcům nabízí veškerou občanskou vybavenost a široké spektrum služeb. Pár minut od objektu je situováno obchodní centrum Palladium s množstvím obchodů, kaváren a restaurací. V samotné budově sídlí společnosti jako např. Forbes, Yves Rocher, Pepa.cz a další. Pronájem kanceláří na Praze 1 přinese prestiž vašemu podnikání.

Flexibilní nájemní smlouvy

Po podpisu smlouvy o pronájmu dostáváte již zařízenou kancelář a můžete začít ihned pracovat. Odpadá vám starost se zařízením a celkovým provozem kancelářského zázemí. Nájemní smlouvy jsou flexibilní.

Kompletní služby servisovaných kanceláří

Servisované kanceláře nabízí kompletní služby zahrnující plně vybavené kanceláře, sdílené zasedací místnosti, eventové prostory, neformální místa k setkávání, komunitní akce a přednášky, profesionální recepci, IT infrastrukturu, bar s baristou, kompletně vybavené kuchyňky, sdílené tiskárny, poštovní služby a další.

Další kanceláře v Praze 1

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pokud budova Revoluční nenaplnila vaše očekávání, prohlédněte si nabídku kanceláří k pronájmu v Praze 1 nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomůžou najít ideální řešení dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre