Prague Office Park I

K Hajům 1233/2, Praha MAPA 9,0 - 10,0 EUR / m2 / měsíc Q2 2023

Charakteristika

Perfektní dopravní dostupnost

Dostatek parkovacích míst

Energetická náročnost C

Vybavenost

Výtah
Recepce
Security
Otevírací okna

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
2nd floor 362 m2 Q2 2023 9,0 - 10,0 EUR/m²/měsíc

Kancelářské prostory k pronájmu ve Stodůlkách v Praze 5

Budova je situována ve strategické lokalitě v pražských Stodůlkách. Kanceláře jsou výborně dostupné automobilem i pomocí MHD. Poloha přímo u dálnice D5 ve směru na Plzeň a Norimberk nabízí rychlé napojení i na Pražský okruh a dobrou dostupnost na mezinárodní Letiště Václava Havla. Spojení ke stanice metra Nové Butovice (trasa B) je zajištěno autobusy, které staví přímo před komplexem. K dispozici je velké parkoviště ve dvoře domu a v podzemních garážích.

Flexibilní kanceláře

Prague Office Park I nabízí až 6 000 m2 flexibilních kancelářských prostor na čtyřech nadzemních podlažích. Prostory je možné flexibilně přizpůsobit podle požadavků jednotlivých klientů a využívat je formou open space nebo jako menší uzavřené jednotky. Mezi přednosti této budovy patří reprezentativní atrium, recepce a okolní zeleň, které poskytuje příjemnou a relaxační atmosféru.

Reprezentativní administrativní prostory

Budova disponuje otevíratelnými okny, klimatizací, připojením k internetu, ostrahou, reprezentativní recepcí, neomezeným přístupem do kanceláří a možností umístění sídla společnosti.

Další reprezentativní kanceláře v Praze 5

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pokud tato nabídka nesplňuje vaše požadavky, prohlédněte si další kanceláře k pronájmu v Praze 5 nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám s hledáním prostor pomohou.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre