Prague Gate

Türkova 2319/5b, Praha MAPA 11,0 - 13,0 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Skvěla dostupnost z dálnice D1

Výborná viditelnost

Energetická náročnost G

Vybavenost

Přístup 24/7
Kantýna
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Parkování

Pronájem kanceláří v Prague Gate v Praze 4

Kancelářské prostory Prague Gate se nachází v pražské části Chodov v sousedství dálnice D1. Výborná dopravní dostupnost je zajištěna stanicemi metra Chodov a Roztyly (trasa C), které jsou ve vzdálenosti do 15 minut chůze. Nájemci mohou využívat autobusových zastávek, které jsou situovány přímo před budovou. Snadná dostupnost je i automobilem. Městský okruh je vzdálen do 5 minut jízdy. Veškerá občanská vybavenost je v blízkosti objektu.

Parkovací stání

K dispozici je 285 parkovacích stání ve dvou patrech podzemní garáže a před budovou je dalších 15 vyhrazených parkovacích míst a velké veřejné parkoviště.

Administrativní prostory kategorie A k pronájmu

11 nadzemních podlaží a nabízí téměř 13 000 m2 kancelářské plochy kategorie A. Průměrná plocha k pronájmu na patro je cca 1 190 m2. V přízemí objektu se nachází velký showroom, restaurace a dalších 513 m2 kancelářské plochy.

Flexibilní uspořádání prostor

Na každém patře se nachází flexibilní plocha, která svým nájemcům umožňuje flexibilní uspořádání. Prostory lze využívat jako open space nebo je rozdělit na jednotlivé uzavřené kanceláře.

Další kanceláře v Praze 4

V případě zájmu nás kontaktuje. Pokud nabídka nenaplnila vaše očekávání, neváhejte se obrátit na naše experty nebo si prohlédněte další nabídku kancelářských prostor k pronájmu v Praze 4.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre