Praga Studios

Pernerova , Praha MAPA 15,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Unikátní projekt v Karlíně

Moderní technologie a inovace

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Pronájem prémiových kanceláří v Praze 8

Projekt je situován v ulici Pernerova v oblíbené a rychle se rozvíjející lokalitě Karlína. Do místa je skvělá dopravní dostupnost pomocí MHD i autem. V blízkosti komplexu jsou tramvajové zastávky a stanice metra Křižíkova (trasa B). Autem se lze snadno dopravit pomocí přilehlé severojižní magistrály. V objektu je možnost parkování.

Kancelářský komplex v samém srdci Karlína

Kancelářský komplex Praga Studios je poslední fází přeměny bývalého areálu ČKD na rezidenční a kancelářský komplex. Hlavním záměrem architekta Ricarda Bofilliho bylo vytvořit nový rozsáhlý urbanistický blok. Celý projekt je rozdělen do tří samostatných budov s vlastním vchodem z nově vytvořeného náměstí, vytvářející tak unikátní adresu v samém srdci Karlína, která je dokonalým souzněním kancelářského a rezidenčního komplexu.

Špičkové vybavení prostor

Celkem je v budově až 12 000 m2 pronajímatelných flexibilních prostor vhodných nejen pro kanceláře, ale i pro retail a sklad. Prostory disponují neomezeným přístupem, datovým připojením, reprezentativními zasedacími místnostmi, zdvojenými podlahami, klimatizací, ostrahou a možností pronájmu servisovaných kanceláří se širokým spektrem doprovodných služeb. Každé patro má svou vlastní recepci s lobby a sociální zázemí. Horní patra sedmipatrové budovy nabízí krásné výhledy na Prahu.

Další kanceláře v Praze 8

Prohlédněte si další nabídku kanceláří v Praze 8 nebo kontaktuje naše experty, kteří vám pomůžou najít kanceláře dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre