Portheimka Office Center

nám. 14. řijna 642/17, Praha MAPA 0,0 / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Hezké prostory v příjemné lokalitě

Park i metro v těsné blízkosti

Energetická náročnost C

Vybavenost

Fitness
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
5 minut od metra

Kancelářské prostory k pronájmu v Praze 5 u dálnice D5

Pětipodlažní budova Portheimka Office Centre se nachází v oblíbené obchodní lokalitě Praha 5 – Anděl a je umístěna přímo za kostelem svatého Václava uprostřed městského parku. Budova se nachází v docházkové vzdálenosti stanice metra Anděl (trasa B). V okolí je nespočet tramvajových i autobusových zastávek. Z místa je snadné napojení na Městský okruh, který zajišťuje bezproblémovou dostupnost autem. Objekt svým nájemníkům také nabízí možnost podzemního parkování. Lokalita vyniká skvělou infrastrukturou.

Nákupní centrum v blízkosti kanceláří

Jednou z hlavních výhod tohoto projektu je okolní zeleň. V blízkosti se nachází nákupní centrum Nový Smíchov, které nabízí nájemcům široké spektrum služeb, jako je pošta, banky, obchody, restaurace, kavárny a v nejvyšším patře kino.

Reprezentativní prostory

Portheimka Office Centre je velmi reprezentativní a plně zrenovovaná kancelářská budova, které nabízí flexibilní podlaží, která mohou být koncipována buď jako open space nebo jako jednotlivé kanceláře. Objekt disponuje reprezentativní recepcí, otevíratelnými okny, výtahy, klimatizací, restaurací a fitness.

Rekonstruovaná historická budova

Původně farní stavba postavená v novorenezančním stylu patřící ke kostelu byla zrekonstruována mezi lety 2001 a 2003 a zároveň byla prodloužena o budovu Portheimka Office Centre. V roce 2003 ocenil Klub za starou Prahu Portheimku jako nejlepší stavbu v historickém prostředí. Členové klubu ocenili jedinečně spojení dvou různorodých stylů, kdy se šarm zrekonstruované historické budovy prolíná s novou a progresivní přístavbou.

Další kanceláře v Praze 5

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Pokud tato nabídka nesplňuje vaše požadavky, prohlédněte si i další kanceláře k pronájmu v Praze 5.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre