Polygon House - Sublease

Doudlebská 1699/5, Praha MAPA 9,9 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Kantýna přímo v budově

Atraktivní lokalita Pankrác

Energetická náročnost B

Vybavenost

Kantýna
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
na 815 m2 K dispozici ihned 9,9 EUR/m²/měsíc

Podnájem kanceláří v budově Polygon House v Praze 4

Administrativní budova Polygon House se nachází v rozvíjející se kancelářské čtvrti na Pankráci, v Praze 4. Výhodou tohoto objektu je velmi snadný přístup ke stanici metra Pankrác (trasa C) či k autobusové zastávce, která se nachází v docházkové vzdálenosti. Výhodou je i skvělé spojení s dálnicí D1 a snadná dostupnost automobilem. V podzemí budovy je 125 parkovacích míst. Poblíž se nachází obchodní centrum Arkády Pankrác, které poskytuje veškerou občanskou vybavenost.

Kvalitní kanceláře k podnájmu na Pankráci

Tato jedenáctipatrová budova má unikátní tvar lodi, a disponuje kancelářskou plochou o velikosti až 11 300 m2. K jejímu nadstandardnímu vybavení třídy A patří recepce, restaurace v přízemí budovy, kantýna, podzemní parkování, tři vysokorychlostní výtahy, terasy v 6. a 8. patře, klimatizace, otevíratelná okna, snížené podhledy a dvojité podlahy.

Neobvyklé kanceláře s výhledem na Prahu 4

Polygon House upoutá pozornost svým neobvyklým tvarem lodi, díky kterému je na většině pracovních míst po celý den přirozené denní světlo. Ve třech nejvyšších patrech se nachází střešní terasy nabízející krásný výhled na Prahu 4.

Možnost flexibilního rozvržení prostor

Kancelářská budova Polygon house nabízí flexibilní řešení prostor, které mohou nájemci využívat formou jednotlivých uzavřených kanceláří či většího open space prostoru. Jednotky je možné libovolně dělit cca od 300 m2.

Další kanceláře v Praze 4

Pro detailnější informace nás neváhejte kontaktovat. Pokud tato nabídka nesplňuje vaše představy, prohlédněte si další nabídku kanceláří na Praze 4.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre