Pekařská 6 - Aragonit

Pekařská 635/6, Praha MAPA 10,5 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Sdílené zasedací místnosti

V blízkosti metra

Energetická náročnost C

Vybavenost

Přístup 24/7
Výtah
Záložní zdroj energie
Recepce
Security
Parkování

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
1st floor 151 m2 K dispozici ihned 10,5 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří a nebytových prostor v Praze 5 – Jinonicích

Menší administrativní budova Pekařská 6 je situována v části Praha 5 – Jinonice a svým nájemcům nabízí špičkové dopravní propojení. V bezprostřední blízkosti se nachází přístup na dálniční tah na Plzeň, Německo (dálnice D5) a ve vzdálenosti jen 14 minut se nachází také mezinárodní letiště Václava Havla. Snadnou dopravní dostupnost umožňuje nedaleká stanice metra B Nové Butovice, která je dostupná krátkou procházkou nebo autobusem.

Moderní prostory vhodné pro kanceláře, showroom, zdravotnické zařízení nebo školní prostory

Budovu bychom doporučili klientům hledající prostory pro umístění klientského centra, školského zařízení, showroomu pro automobily, nábytek, interiérové vybavení nebo zdravotního střediska. Svým výhodným umístěním jsou kancelářské prostory rovněž vhodné pro logistické společnosti operující západně od Prahy.

Centrální recepce a dostatek parkovacích míst

Nájemcům je k dispozici centrální recepce, dostatečný počet parkovacích míst v podzemních garážích i v okolí budovy a je zde také zázemí pro cyklisty se šatnami a sprchami. Další technické parametry jsou následující: klimatizované prostory, otevíratelná okna s venkovními žaluziemi, kamerový systém, kartový systém pro kontrolu vstupu do budovy, tři osobní výtahy, flexibilní uspořádání vnitřních prostor.

Veškerá občanská vybavenost

V blízkosti budovy se nachází restaurace, supermarket a další služby jsou k dispozici v blízkém nákupním centru Galerie Butovice. Budova je rovněž obklopena dostatkem zeleně a odpočinek tak zaměstnanci mohou naleznout v blízkém parku Košíře nebo vzdálenějším Centrálním parku.

Další kanceláře k pronájmu v Praze 5

Pokud tato nabídka nesplňuje vaše požadavky, prohlédněte si i ostatní nabídky k pronájmu v Praze 5 nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám poradí s výběrem prostor pro vaše podnikání.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre