Parkview - coworking a servisované kanceláře

Pujmanove , Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Moderní kanceláře na Pankráci

Nádherné pracovní prostředí

Energetická náročnost C

Vybavenost

Káva
Čaj, voda
Osobní úložný prostor
Internet
Úschova kol
Zasedací místnost
Telefonní budky
Tisk a skenování
Poštovní služby

Kanceláře k pronájmu v populární lokalitě Praha 4 Pankrác

Coworkingové prostory a servisované kanceláře Parkview najdete v nové administrativní části Prahy 4 – Pankrác. Toto strategické umístění nabízí výbornou dostupnost městskou hromadnou dopravou i automobilem. V těsné blízkosti budovy se nachází stanice metra Pankrác (trasa C) a několik autobusových zastávek. Snadné spojení automobilem zaručuje městský silniční okruh a dálnice D1 ve směru na Brno a Vídeň. Nespornou výhodou této lokality je velmi dobře zavedená infrastruktura v okolí projektu, která je podpořena obchodním centrem Arkády Pankrác.

Servisované kanceláře Parkview s flexibilní dobou nájmu

Parkview nabízí prosvětlené pracovní prostory v kvalitním designovém pojetí a vysokém komfortu. Kanceláře jsou plně zařízené a vybavené moderním nábytkem. Díky praktickým službám, jako je výkonná síť Wi-Fi a možnost rezervovat zasedací místnosti online, zde můžete pracovat maximálně produktivně. Výhodou je možnost flexibilní doby nájmu a variabilní dispozice prostor, které lze využívat formou open space nebo jako jednotlivé uzavřené kanceláře. Zaměstnanci si mohou odpočinout a načerpat síly v atriu plném zeleně.

Veškerá občanská vybavenost v okolí

V sousedství budovy se nachází se nachází nákupní a zábavní centrum Arkády Pankrác, které nabízí více než 120 obchodů kaváren, restaurací a dalších služeb.

Ekologická kancelářská budova

Tato administrativní budova s certifikátem LEED Platinum je mimořádně energeticky úsporná a spadá do energetické náročnosti třídy A. Získaný certifikát splňuje energetickou soběstačnost a další environmentální kritéria, jakými jsou například inovace, energie, materiály a zdroje, hospodaření s vodou či udržitelný rozvoj území.

Další kanceláře v Praze 4

Pokud vás nezaujala budova Parkview, podívejte se na další budovy v Praze 4.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre