Parkview

ulice Pujmanové 1753/10, Praha MAPA 16,0 - 16,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Zelená certifikace LEED Platinum

Unikátní architektura

Energetická náročnost C

Vybavenost

Přístup 24/7
Kantýna
Venkovní žaluzie
Fitness
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Parkview

Moderní kanceláře na Pankráci. Architektonický návrh budovy Parkview pochází z dílny slavného amerického architekta Richarda Meiera. Architektův rukopis se vyznačuje užitím bílé barvy a geometrickými tvary, které nezapřou vliv funkcionalismu. Meier za své dílo získal také Pritzkerovu cenu, nejprestižnější architektonické ocenění.

Budova bez negativních dopadů na životní prostředí

Parkview s devíti nadzemními podlažími nabídne přes patnáct tisíc metrů čtverečních administrativních ploch. Budova je navržena tak, aby neměla žádné environmentální dopady na okolní prostředí, jak při samotné stavbě, tak i později při provozu. Budova cílí na LEED Platinum.Lokalita Prahy 4 je vyhledávaným místem pro sídla mnoha velkých a prestižních mezinárodních firem a stala se tak jedním z nejoblíbenějších pražských hubů. V blízkosti je rovněž dostatek restaurací a dalších služeb, které nabízí nákupní centrum Arkády Pankrác.

Skvělá dopravní dostupnost a napojení na magistrálu

V těsné blízkosti jsou také zastávky pražské hromadné dopravy, dobrá dostupnost ze všech koutů Prahy je tak skvěle zajištěna. Vynikající je i napojení na pražskou magistrálu – sjezd je vzdálen od budovy pouze několik set metrů. 


Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre