Parkview

ulice Pujmanové 1753/10, Praha MAPA 16,0 - 16,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Zelená certifikace LEED Platinum

Unikátní architektura

Energetická náročnost C

Vybavenost

Přístup 24/7
Kantýna
Venkovní žaluzie
Fitness
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Pronájem kanceláří v budově Parkview na Pankráci

Projekt Parkview se nachází v žádané kancelářské lokalitě pražské Pankráce. V těsné blízkosti budovy jsou zastávky městské hromadné dopravy, které zajišťují dobrou dostupnost ze všech koutů Prahy. Stanice metra Pankrác (trasa C) je vzdálena pět minut chůze. Vynikající je i napojení na dálnici D1 a na pražskou magistrálu – sjezd je vzdálen od budovy několik set metrů. K dispozici je také parkování pro osobní automobily. Pestrou paletu služeb a veškerou občanskou vybavenost zajišťuje nedaleké nákupní centrum Arkády Pankrác. Přímo v budově je situováno fitness centrum a restaurace.

Flexibilní administrativní prostory v Praze 4

Inovativní a energeticky úsporná budova Parkview s devíti nadzemními podlažími nabízí přes patnáct tisíc metrů čtverečních administrativních ploch. Komplex byl navržen tak, aby neměl žádné environmentální dopady na okolní prostředí, jak při samotné stavbě, tak i později při provozu. Zelené standardy splňují certifikaci LEED Platinum. V areálu je minimalizována spotřeba energie díky účinnému LED osvětlení se senzory obsazenosti a pohybu. Prostory zajišťují vynikající propustnost denního světla.

Prémiová architektonická budova

Architektonický návrh budovy Parkview pochází z dílny slavného amerického architekta Richarda Meiera. Architektův rukopis se vyznačuje užitím bílé barvy a geometrickými tvary, které nezapřou vliv funkcionalismu. Meier za své dílo získal také Pritzkerovu cenu, nejprestižnější architektonické ocenění.

Další kanceláře v Praze 4

Pro více informací nás kontaktujte. Pokud o budovu Parkview nemáte zájem, podívejte se na nabídku dalších kancelářských prostor v Praze 4.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre