Paramount

Na Maninách 876/7, Praha MAPA 7,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Flexibilní kanceláře a parking

Příjemná budova s recepcí

Energetická náročnost C

Vybavenost

Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování

Pronájem kanceláří Paramount v Praze 7

Budova Paramount je situována v ulici Na Maninách v pražských Holešovicích. Lokalita má výbornou dopravní dostupnost pomocí MHD díky stanicím metra Nádraží Holešovice (trasa A) a Vltavská (trasa A) v blízkosti budovy. V těsné blízkosti objektu leží tramvajová zastávka Maniny. 2 stanice tramvají je navíc vzdálena i stanice metra Palmovka (trasa B). Z místa je také snadné napojení na Pražský okruh a rychlé spojení do centra Prahy. K dispozici jsou garážovaná parkovací místa. V okolí je velká občanská vybavenost: restaurace, supermarket Albert, obchody, pošta, banky.

Špičkové kanceláře v Holešovicích

Budova Paramount má 6 nadzemních a 2 podzemní garážová patra a centrální recepci. Objekt je vybaven systémem elektronického zabezpečení a napojen na pult centrální ochrany. Vstup do budovy je umožněn v režimu 24/7/365 pomocí magnetických karet. V budově jsou 2 výtahy pro 12 osob.

Nadstandardně vybavené kanceláře

Kanceláře disponují jednotkami pro sezónní chlazení/topení a otevíratelnými okny. Prostory bez oken jsou napojeny na rozvod výměny vzduchu. Stropy jsou vybaveny kazetovými podhledy. Toalety se nachází v každém patře. Všechny prostory jsou standardně vybaveny kuchyňkou.

Další kanceláře v Praze 7

Podívejte se na nabídku kanceláří k pronájmu v Praze 7 nebo se ozvěte naším specialistům, kteří vám pomůžou najít prostory dle vašich požadavků.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre