Pankrác House - coworking a servisované kanceláře

Lomnického 1705/9, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Atraktivní lokalita Pankrác

Plně vybavené kanceláře

Energetická náročnost A

Vybavenost

Káva
Čaj, voda
Osobní úložný prostor
Internet
Úschova kol
Zasedací místnost
Telefonní budky
Tisk a skenování
Poštovní služby

Pronájem kanceláří v oblíbené lokalitě Pankrác

Kancelářská budova Pankrác House má vynikající umístění přímo u stanice metra Pražského povstání (trasa C) a je tak skvěle dostupná pomocí MHD i automobilem. V blízkosti budovy je i několik tramvajových a autobusových zastávek (Pražského povstání). Automobilem se lze snadno a rychle napojit na dálnici D8 a D1 ve směru do Brna a do Vídně. Centrum města Prahy je vzdáleno 6 minut jízdy autem. K dispozici je dostatek parkovacích míst v garáži. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost a širokou nabídku služeb včetně množství kaváren a restaurací.

Servisované kanceláře a coworking s flexibilní dobou nájmu

Servisované kanceláře Pankrác House nabízí přátelskou a útulnou atmosféru, a především i flexibilní dobu nájmu. Vybírat můžete ze 36 kanceláří, od 11 m2 do 50 m2. Samozřejmostí je plně vybavené zázemí, rychlé Wi-Fi připojení, nábytek, chytré tiskárny, vybavené kuchyňky, poštovní služby, konferenční prostory a lounge. K dispozici vám budou jak uzavřené kanceláře, tak coworkingové prostory. Nájemci jistě ocení cvičební sál a sprchy zdarma, parkování kol, osobní úložný prostor, restauraci a kavárnu. Vstup je zajištěn na magnetické karty.

Další kanceláře k pronájmu v Praze 4

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pokud hledáte jiné řešení, podívejte se na naši nabídku kanceláří k pronájmu v Praze 4.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre