Palác Křižík

Radlická 2, Praha MAPA 14,8 - 17,7 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Moderní i původní interiéry

Populární lokalita Anděla

Energetická náročnost G

Vybavenost

Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna

Pronájem kanceláří v Paláci Křižík v Praze 5

Palác Křižík je jedním z komplexů v oblíbené kancelářské části Prahy 5 – Anděl. Budova se nachází nedaleko pražského centra v blízkosti stanice metra Anděl (trasa B) a také u dopravního uzlu mezi tunely pražského okruhu. Skvělou dopravní dostupnost zajišťuje mimo metra i několik autobusových a tramvajových zastávek MHD přímo u objektu. Lokalita Prahy 5 nabízí i skvělou dostupnost automobilem díky snadnému napojení na dálnici D5 (ve směru Plzeň, Norimberk) a Pražský okruh. v okolí paláce je dostatek parkovacích míst.

Veškerá občanská vybavenost

V blízkosti kancelářské budovy Palác Křižík se nachází nákupní centrum OC Nový Smíchov, který nájemcům poskytne veškerou občanskou vybavenost a pestrou nabídku obchodů a služeb. V administrativním komplexu dále fungují tři stravovací a restaurační provozy a další obchody.

Propojení historických prvků se současnými vysokými požadavky

Moderní komplex Palác Křižík vyrostl z historických budov na viditelném rohu ulic Radlická, Plzeňská a Kováků. Tyto budovy prošly rozsáhlou rekonstrukcí a následně byla provedena moderní dostavba sedmi nadzemních a čtyř podzemních podlaží. Jak nejvyšší podlaží, tak plně prosklené atrium byly zakomponovány do původní stavby a daly tak vzniknout stavbě, ve které jsou elegantně propojeny historické prvky se současnými vysokými požadavky na technické standardy. Obě části komplexu (starší a nová) mají centrální recepci moderního designu.

Certifikace BREEAM Excellent

Palác Křižík je ohodnocen systémem BREEAM Excellent. Komplex je vybaven EPS, EZS, ACS control, CCTV a inteligentním řízením budov.

Kvalitní větrání a klimatizace

Budova disponuje systémem kvalitního větrání a klimatizací, s částečnou možností přirozeného otevírání oken.

Další kanceláře k pronájmu v ulici Radlická

Podívejte se na další kanceláře k pronájmu v Praze 5.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre