Palác I.P.Pavlova 5 Office Building

I. P. Pavlova 5, Praha MAPA 9,9 - 13,5 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Viditelná historická budova

Výborná dostupnost autem i MHD

Energetická náročnost G

Vybavenost

Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
5 minut od metra

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
5th floor 267 m2 K dispozici ihned 9,9 - 13,5 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří na náměstí I.P. Pavlova

Prestižní administrativní budova I.P. Pavlova 5 je situována v samém srdci Prahy na náměstí I. P. Pavlova. Místo je výborně dostupné díky blízkosti největšího uzlu městské hromadné dopravy v Praze – náměstí I.P. Pavlova. Objekt je v těsném centru Prahy a leží v docházkové vzdálenosti od Václavského náměstí a Vinohrad. Lokalita nabízí kompletní vybavenost a široké spektrum služeb. K dispozici je dostatek parkovacích míst.

Snadná dopravní dostupnost

Přímo u budovy je stanice metra I.P. Pavlova (trasa C) a stejnojmenná tramvajová zastávka. Snadnou dostupnost autem zajišťuje pražská severojižní magistrála s napojením na dálnici D1 v sousedství objektu.

Kanceláře s flexibilním dispozičním řešením

Výhodou budovy je flexibilní dispoziční řešení umožňující využití jak otevřených prostor, tak samostatných kanceláří. Reprezentativní hlavní vstup se zachovanými historickými prvky a celkové provedení budovy tvoří příjemné pracovní prostředí. K dispozici je také zahrada ve dvorním traktu, vybavená střešní terasa se zelení, zázemí pro cyklisty a vlastní podzemní parkoviště, které je v této lokalitě spíše výjimkou a velkou výhodou pro nájemce.

Udržitelná budova s certifikací BREEAM Very Good

Budova disponuje otevíratelnými okny, vysokorychlostním připojením k internetu, vysokými stropy, vyvýšenými podlahami, moderními inženýrskými sítěmi včetně klimatizace, vytápěnými podzemními garážemi a certifikací BREEAM Very Good. V budově je i velký výběr skladových prostor různých velikostí.

Další kanceláře v Praze 2

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pokud budova I.P. Pavlova 5 nenaplnila vaše očekávání, prohlédněte si nabídku kanceláří k pronájmu v Praze 2 nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomůžou najít ideální řešení dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre