Palác Ericsson

Malé náměstí 1, Praha MAPA 14,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Prostory v historickém centru Prahy

Centrální poloha

Energetická náročnost G

Vybavenost

Přístup 24/7
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
5 minut od metra

Pronájem kanceláří v Paláci Ericsson v Praze 1

Palác Ericsson se nachází v samém centru Prahy na Malém náměstí na Starém Městě, v bezprostřední blízkosti Staroměstského náměstí a náměstí Franze Kafky. Výhodou této strategické polohy je snadná dopravní dostupnost díky blízkosti několika tramvajových a autobusových zastávek. Nejbližšími stanicemi metra (trasy A a B) jsou stanice Staroměstská, Můstek a Národní třída.

Citlivě zrekonstruovaná historická budova

Palác Ericsson kombinuje prvky umění a kultury s prvotřídními kancelářskými a obchodními prostory. Tato kulturní památka, zapsaná na seznamu kulturních památek Prahy, splňuje všechny požadavky moderní doby. Palác má velmi pestrou historii. Počátky jeho stavby sahají až do 12. století. Od té doby prošel mnoha změnami. Nyní je tato administrativní budova kompletně zrekonstruována a stále se může pyšnit románským jádrem s pozdně gotickou klenbou a renesančními, barokními a klasicistními prvky.

Unikátní historická kaple

Významná byla pozdně gotická stavební úprava, při které vzniklo pravé dvorní křídlo a skutečně unikátní palácová kaple s žebrovou hvězdicovou klenbou. Tato mimořádná kaple v prostředí měšťanských staroměstských domů je spojována s prací Matěje Rejska, významného stavitele, sochaře a kameníka, který se řadí po boku slavných jmen, jakými jsou Matyáš z Arrasu nebo Petr Parléř.

Další kanceláře na Praze 1

Pokud tato nabídka nesplňuje vaše požadavky, prohlédněte si i ostatní nabídky k pronájmu v Praze 1 nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám poradí s výběrem prostor pro vaše podnikání.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre